Ученици

СПИСАК УЧЕНИКА, ШКОЛСКА 2019/20. ГОДИНА

1.РАЗРЕД

Мина Булатовић
Немања Јагодић
Огњен Јеличић
Марко Килић
Видак Ковијанић
Катарина Медојевић
Јасна Пековић
Јована Рабреновић
Андреј Такач
Стефан Тарча
Алекса Тимчишин

Учитељица: Снежана Влаовић

2.РАЗРЕД

Милана Кравец
Вељко Кокот
Кристијан Тврдовски
Милан Шарић
Роберт Такач
Реља Ракочевић
Данијел Брезњак
Валентина Малацко
Урош Ергарац
Матеја Дметрек
Стефан Тривуновић
Лука Тривуновић
Јован Здравковић
Никола Лојпур
Срђан Пајић
Немања Тодоровић

Учитељица: Мирјана Баџа

3.РАЗРЕД

Јосип Гађи
Александра Грдинић
Лазар Даниловић
Алекса Малацко
Теа Тврдовски

Учитељица: Драгица Радмановић

4.РАЗРЕД

Страхиња Алексин
Милица Јеличић
Анђела Такач
Анђела Ергарац
Страхиња Ергарац
Тамара Салак
Вук Војиновић
Милош Грдинић
Бранко Булатовић
Данијел Холовати
Сандра Половина

Учитељица: Весна Радуловић

5.РАЗРЕД:

Кристијан Брезњак
Милена Булатовић
Никола Грлић
Луција Ивановић
Страхиња Јагодић
Биљана Јеличић
Маринко Ковијанић
Војин Рабреновић
Никола Радивојевић
Биљана Такач
Нада Такач
Давид Такач
Јожеф Такач
Денис Тврдовски
Лука Шћепановић

Одељенски старешина: Горан Ерић

6.РАЗРЕД

Исидора Арваји
Марко Булатовић
Мила Булатовић
Андреја Влаховић
Сара Влаховић
Немања Димитријевић
Јована Ивић
Стојка Лојпур
Лена Малацко
Душан Мердовић
Бранко Ракочевић
Тони Собек
Данијел Такач
Богдан Тривуновић
Марко Тривуновић
Хелена Пајић
Милан Рнић
Мирослав Оташевић

Одељенски старешина: Михајло Лојпур

7.РАЗРЕД

Катарина Бин
Миљана Гарић
Милован Зорић
Жељана Јанковић
Жељана Јеличић
Марија Крзнар
Анита Кашаи
Милан Кишјухас
Александар Кишјухас
Немања Мекић
Терезија Пајор
Александра Такач

Одељенски старешина: Јадранка Лазаревски

8.РАЗРЕД

Баста Никола
Влаховић Мелиса
Галамб Бојан
Димитријевић Стеван
Драгић Анамарија
Ђукић Душан
Килић Матеја
Мартињук Иван
Мердовић Миљан
Такач Страхињa
Тривуновић Немања
Шипек Филип

Одељ. старешина: Горан Вјештица

ЗАВРШИЛИ  8. РАЗРЕД ШКОЛСКЕ 2018/19. ГОДИНЕ

Булатовић Алекса
Булатовић Анђелија
Булатовић Милован
Вукић Вук
Зорић Владимир
Јеличић Невена
Кокот Јован
Крзнар Марко
Кривић Ана
Лакатош Јулијана
Рабреновић Мила
Радуловић Милош
Ракочевић Вук
Ристић Ања
Собек Денис
Тривуновић Душан
Ћурчић Милица
Фекете Тамара

Одељенски старешина: Горан Ерић