Tematski dan – Uskrs

Okružno takmičenje iz matematike
25. marta 2018.
Ugovor o vršenju usluge fizičko-tehničkog i video obezbeđenja
11. aprila 2018.

Tematski dan – Uskrs

Danas 30.03.2018.je u našoj školi u nižim razredima održan tematski dan čime smo dali svoj skromni doprinos u obeležavanju predstojećeg Uskrsa.
Svi časovi su bili povezani jednom zajedničkom temom ,,Uskrs.
Od kreativnosti učitelja zavisili su i časovi. Ideja vodilja učiteljicama bio je interdisciplinarni pristup nastavnoj temikoji učenika navodi na transfer znanja iz jednog predmeta u drugi, podstiče ga na povezivanje znanja stečenog u različitim oblastima života kao i sticanje novih, kvalitetnijih i trajnijih znanja, a to vaspitno deluje na njegovu ličnost jer ga uči snalažljivosti i primenjivanja naučenog u praksi. Pred kraj nastavnog dana u goste su nam došle predstavnice firme ,,Animal komerc” koje su nam donele kuvana i ofarbana jaja koje su naši učenici ukrašavali. Učenici koji su najlepše ukrasili uskršnje jaje dobili su lepe nagrade. Zahvaljujemo se firmi ,,Animal komerc” na lepom druženju i poklonima.

Foto galerija

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *