Potrošač sam, želim da znam…

51. Opštinska smotra recitovanja
11. marta 2019.
Ekskurzija učenika viših razreda
15. marta 2019.

Potrošač sam, želim da znam…

Ministarstvo prosvete  u saradnji sa Ministarstvom trgovine, turizma i telekomunikacija kontinuirano sprovodi edukativne i informativne aktivnosti usmerene na povećanje svesti potrošača o njihovim pravima. Jedan deo potrošača čine i  deca školskog uzrasta. U skladu sa tim, u našoj školi je organizovano predavanje ,,Potrošač sam, želim da znam…”, na kome su se učenici upoznali sa svojim pravima kao potrošači i kupci raznih proizvoda. Psiholog naše škole, Marijana Kaljević, je održala predavanje svim razredima naše škole. Nakon saslušanog predavanja, učenici su izneli svoja iskustva vezana za navedenu temu.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *