Ученици

СПИСАК УЧЕНИКА, ШКОЛСКА 2018/19. ГОДИНА

1. РАЗРЕД

Милана Кравец
Вељко Кокот
Кристијан Тврдовски
Милан Шарић
Роберт Такач
Реља Ракочевић
Данијел Брезњак
Валентина Малацко
Урош Ергарац
Матеја Дметрек
Стефан Тривуновић
Лука Тривуновић
Јован Здравковић
Никола Лојпур
Срђан Пајић

Учитељица: Мирјана Баџа

2. РАЗРЕД

Јосип Гађи
Александра Грдинић
Лазар Даниловић
Алекса Малацко
Теа Тврдовски

Учитељица: Драгица Радмановић

3. РАЗРЕД

Страхиња Алексин
Милица Јеличић
Анђела Такач
Анђела Ергарац
Страхиња Ергарац
Тамара Салак
Вук Војиновић
Милош Грдинић
Бранко Булатовић
Данијел Холовати
Сандра Половина

Учитељица: Весна Радуловић

4. РАЗРЕД:

Кристијан Брезњак
Милена Булатовић
Никола Грлић
Луција Ивановић
Страхиња Јагодић
Биљана Јеличић
Маринко Ковијанић
Војин Рабреновић
Никола Радивојевић
Биљана Такач
Нада Такач
Давид Такач
Јожеф Такач
Денис Тврдовски
Лука Шћепановић

Учитељица: Снежана Влаовић

5. РАЗРЕД

Исидора Арваји
Марко Булатовић
Мила Булатовић
Андреја Влаховић
Сара Влаховић
Немања Димитријевић
Јована Ивић
Стојка Лојпур
Лена Малацко
Душан Мердовић
Бранко Ракочевић
Тони Собек
Данијел Такач
Богдан Тривуновић
Марко Тривуновић
Хелена Пајић

Одељенски старешина: Михајло Лојпур

6. РАЗРЕД

Катарина Бин
Миљана Гарић
Милован Зорић
Жељана Јанковић
Жељана Јеличић
Марија Крзнар
Анита Кашаи
Милан Кишјухас
Александар Кишјухас
Немања Мекић
Терезија Пајор
Александра Такач

Одељенски старешина: Јадранка Лазаревски

7. РАЗРЕД

БастаНикола
ВлаховићМелиса
ГаламбБојан
ДимитријевићСтеван
ДрагићАнамарија
ЂукићДушан
КилићМатеја
МартињукИван
МердовићМиљан
ТакачСтрахињa
ТривуновићНемања
ШипекФилип

Одељ. старешина: Горан Вјештица

8. РАЗРЕД

БулатовићАлекса
БулатовићАнђелија
БулатовићМилован
ВукићВук
ЗорићВладимир
ЈеличићНевена
КокотЈован
КрзнарМарко
КривићАна
ЛакатошЈулијана
РабреновићМила
РадуловићМилош
РакочевићВук
РистићАња
СобекДенис
ТривуновићДушан
ЋурчићМилица
ФекетеТамара

Одељенскистарешина: Горан Ерић

 

ЗАВРШИЛИ ОСМИ РЕЗРЕД 2013/14

Арваји Небојша
Булатовић Александра
Булатовић Јован
Венгрин Арпад
Влаховић Филип
Гађи Милана
Децешен Владимир
Здравковић Светлана
Зорић Драгана
Ивановић Миљана
Кишјухас Викторија
Крговић Драго
Крзнар Ивана
Рабреновић Мрдеља
Тривуновић Милица
Тривуновић Ненад
Чолић Данијел
Швагер Анастасија
Шћепановћ Никола

Одељ. старешина:
Михаило Лојпур

 

ЗАВРШИЛИ ОСМИ РАЗРЕД 2012/13

Арван Милица
Божовић Наташа
Кокот Рамона
Љајић Александар
Малацко Данијел
Паскаш Зоран
Радуловић Никола
Самарџић Марко
Такач Боривоје
Тврдовски Жарко
Шћепановић Бобан

Одељ. старешина:
Михаило Лојпур

 

ЗАВРШИЛИ ОСМИ РАЗРЕД 2011/12

Арваи Срђан
Вагић Марко
Влаховић Андријана
Јовановић Милан
Медојевић Милош
Медојевић Милан
Радмановић Бобан
Ракочевић Јелена
Сивч Александар
Стојановић Дејан
Такач Милан
Тривуновић Милан
Шуман Урош

Одељ. старешина:
Горан Вјештица