Novogodišnji vašar

Okružno prvenstvo u plivanju
18. decembra 2019.
Pozorišna predstava ”Novogodišnje iznenađenje”
24. decembra 2019.

Novogodišnji vašar

Dana 23,12.2019. godine u holu naše škole održan  je Novogodišnji vašar.  Tezge su bile prepune rukotvorina naših učenika od prvog do osmog razreda. Vašar je bio prodajno-izložbenog karaktera i izazvao je veliko interesovanje naših sugrađana i predstavnika lokalne samouprave. Veliki doprinos o rganizaciji pripada i svim radnicima škole koji su, svako u svom domenu, pomagali učenicima. Cilj organizovanja ovog vašara je razvijanje preduzetničkog duha, formiranje radnih navika, solidarnosti i kreativnosti. Hvala svima koji su učestvovali u organizaciji vašara, kao i svim posetiocima koji su doprineli da ovaj naš vašar bude uspešan.

Foto galerija